Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: 26,36%

Re: Zbierane jest

Zgłoś do moderatora
Dwaj panowie o inicjałach MJ mieli tu do upłynnienia ponad milion akcji, jeden z nich poinformował niedawno, że zostało mu 635 tys. sztuk
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Hub4Fintech-S-A-Zmiana-udzialu-w-glosach-8080449.html, drugi z nich jest byłym prezesem zarządu, który w emisji serii B objął 350 tys. akcji po 30 groszy i miał dodatkowo kilkadziesiąt tysięcy akcji zebranych z rynku, a od rezygnacji z fotela mógł już sypać bez informowania. Podejrzewam, że to oni się "zerują". Czekam spokojnie, dobiorę jeśli spadnie tam gdzie ja widzę dołem i zarejestrowałem się na WZA 22 kwietnia żeby wcześniej wiedzieć pewne rzeczy - może mi się to przyda, a może nie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
H4F 2,96% 0,83 2021-08-03 11:30:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.