Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,10 zł , zmiana od tamtej pory: 8,11%

Re: Zatruli Odrę?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-11 o godz. 21:43 ~brutal napisał(a):
> bo któżby inny?

Byłem dzisiaj nad Odrą, na wysokości Brzegu Dolnego, za zrzutem z biologicznej oczyszczalni ścieków i nie było widać ani jednej śniętej ryby, były za to liczne bąbelkowania żywych ryb. Od miejscowych wędkarzy słyszałem, że ryby najchętniej przebywają właśnie przy zrzucie z oczyszczalni i być może właśnie to zapewniło im bezpieczeństwo przed oddziaływaniem złotych alg, które wyraźnie nie są odporne na to co Rokita zrzuca do Odry!
Rokita, jako największy w okolicy zakład chemiczny, jest pod stałym nadzorem WIOŚ, a zrzuty z BOŚ są monitorowane w sposób ciągły, zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCROKITA 0,55% 92,00 2022-12-07 14:51:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.