Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 23,70%

Re: Zarobki w gornictwie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-01-28 o godz. 21:01 ~Aaa napisał(a):
> No tak myślałem. Nie masz pojęcia o życiu. Premie, nagrody, świadczenia? Każdy? Żyjesz w górniczej bańce ale jak większość baniek już pęka. Synuś już będzie na ladzie za 3500 brutto.

Przykro mi, że nie dostajesz podwyżek, świadczeń świątecznych, nagród. Naprawdę musisz mieć smutne życie, że cię pracodawca wykorzystuje.
I to ty nie masz pojęcia o życiu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,22% 49,85 2022-07-06 15:31:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.