Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 26,50%

Re: Zarobki w gornictwie

Zgłoś do moderatora
no i po zyskach, dzielni związkowcy potrafią każda kasę przewalić na pensje, premie itd Proszę nie pisać ze się Wam należy bo ja jako posiadacz akcji jestem właścicielem tej upadłej firmy i nic z tego mam. to nie jest wasza firma prywatna ze możecie sobie kasa szastać na prawo i lewo, Zaznaczam ze jestem górnikiem od 23 lat i nigdy nie należałem do ZZ w pracy nie pije w pracy, nie choruje wiec nie boje się ze mnie zwolnią i bee potrzebował ze ZZ mnie obroni. ZZ to związki dla nierobów szczególnie dla obrony siebie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -13,45% 50,98 2022-07-05 17:04:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.