Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 50,07%

Re: Zarobki w gornictwie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-01-28 o godz. 20:24 ~Tata napisał(a):
> Na dobranoc:
> >
> > https://superbiz.se.pl/wiadomosci/gigantyczne-pensje-w-gornictwie-bedziesz-w-szoku-ile-wynosi-srednie-wynagrodzenie-aa-An3v-QF3j-Y1LR.html

Czyli jak w każdej branży. Średnie zarobki zawyżane przez pensje prezesów, dyrektorów i kierowników.
O premiach, nagrodach rocznych i innych świadczeniach nie ma co dyskutować, bo każdy dostaje takie premie, w większym bądź mniejszym stopniu. No chyba, że jest wykorzystywany przez swojego pracodawcę i nie dostaje nic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -0,66% 60,48 2022-06-24 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.