Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,55 zł , zmiana od tamtej pory: -23,39%

Re: Zaraz obierzemy właściwy kierunek! -----> 28 zł

Zgłoś do moderatora
Stwierdzam ze ty jednak masz coś z głowa :-D podniecasz się aż cię telepie, ze spada przy walącym nasdaq i całym czerwonym gamedev, to tak jak by zaskoczył cię lód na lodowcu. Ale to dobrze, bo chociaż mogę się znowu pośmiać ze nie trafisz w dołek. Ja poczekam na 32 ty czekaj na 28, klasycznie hahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYRAMID 1,45% 28,00 2022-06-29 15:23:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.