Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,00%

Re: Zaraz nie będzie komu sprzedawać akcji

Zgłoś do moderatora
Nie ma rady ,trzeba czekać. Z Vistalem tak jest, wóz albo przewóz. Wiele roztrzygniec dawno powinno być juz za nami. Chyba ze tak na prawde nikomu nie zalezy na budoiwie offshoru. Z drugiej strony nie wierze żeby Niemcy i Dunczycy tak łatwo machneli reką na pieniadze które sami wkładamy im do kieszeni. Nasuwa mi sie takie porównanie do covidowej hossy. Polski biomedyczny champion z lublina poległ na całej linii i nie dołaczył do światowej big pharma. Mabiona podpieli do szczepionkowego łancucha dostaw i to wystarczyło

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -1,66% 3,56 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.