Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,90 zł , zmiana od tamtej pory: -1,01%

Re: Zapraszam do dyskusji-przyszłość Sygnity

Zgłoś do moderatora
Załozeniem naprawy spółki i planu naprawczego była rezygnacja z nierentownych kontraktów. Pozostały kontrakty przynoszące zyski patrz wyniki finansowe i od kilkunastu lat niewidziana dywidenda zaparkowana do przyszłej wypłaty. Inwestor branżowy byłby zdecydowanie lepszy niż finansowy. Trzeba czekać. Uważam że perspektywy dla Sygnity są dobre a czasy sprzyjają zdobyciu nowych kontraktów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNITY -3,92% 9,80 2021-06-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.