Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,80 zł , zmiana od tamtej pory: 4,19%

Re: zapowiadają się super wyniki

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-11-28 o godz. 23:02 ~Fan napisał(a):
> też uważam, ze raport dobry, choć chyba jednak odbieram go nieco chłodniej niż Ty. Na pewno cieszy spadek zobowiązan, b. dobry zysk z działalności operacyjnej jak i przepływy oper.
>
> chciałoby się więcej zysku netto, ale wydaje się, że tendencja się w końcu odwróciła i spółka jest znowu na dobrych torach!

11 mln przepływów pieniężnych netto z działalnosci operacyjnej, 11 mln spłaconych kredytów , gigantyczny spadek zadłużenia
minimalizacja zapasów, czyli teraz mniejsze koszty z odsetek, tańsze zakupy, w przyszłości większa marża
nie wiem co chcieć lepiej
850 tys z programu motywacyjnego obniżyło zysk w IIIkw
prognozuje zysk w IVkw na 2-3 mln a jak sprzedadzą akcje to może być i 4 mln a wtedy 9 mln zysk roczny, przy takich wynikach kurs przy p/e=20 spokojnie mógłby osiągnąć ponad 70zł

rakiety na razie nie ma ale mimo to jestem optymistą i lepiej mieć Esotiq niz Orlen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESOTIQ 0,00% 37,30 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.