Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Zapomnieli o naszej spółeczce

Zgłoś do moderatora
Dnia 2011-05-04 o godz. 13:48 ~ron napisał(a):
> Dnia 2011-05-03 o godz. 21:19 ~123 napisał(a):
>
> Tyle innych juz ruszyło ,a nasza leży i czeka .....
> Zauważyliście ktoś wziął 1000szt. i zaraz uciekają ze
> sprzedaży. Ciekawe co będą robić przy 0,60. Działalność
> spólki przy audycie nie wykazała żadnych uchybień. Mamy
> przejęcia i zyski z działalności operacyjnej więc na co
> czekamy ?. Może ktoś odpowiedzieć?.

Aha proponuję żebyś sam sprawdził i napisał nam relację z tego eksperymentu, tylko napisz nam wcześnie gdzie będzie górka :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH -2,70% 1,44 2022-01-20 16:20:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.