Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Zapomnieli o naszej spółeczce

Zgłoś do moderatora
Dnia 2011-05-03 o godz. 21:19 ~123 napisał(a):
> Tyle innych juz ruszyło ,a nasza leży i czeka .....
Zauważyliście ktoś wziął 1000szt. i zaraz uciekają ze sprzedaży. Ciekawe co będą robić przy 0,60. Działalność spólki przy audycie nie wykazała żadnych uchybień. Mamy przejęcia i zyski z działalności operacyjnej więc na co czekamy ?. Może ktoś odpowiedzieć?.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINTECH 2,07% 1,48 2022-01-17 09:51:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.