Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: zapisy na akcje serii H

Zgłoś do moderatora
"W okresie subskrypcji 27 marca - 03 kwietnia 2013 roku, w ramach wykonania prawa poboru zostało łącznie złożonych 155 zapisów podstawowych na 3.210.471 akcji serii H. Jednocześnie przekazano 31 instrukcji dotyczących zapisów dodatkowych na 2.982.557 akcji serii H."


Zauważ ,że w okresie wykonywania praw poboru jedynie 64,21% akcjonariatu zdecydowało się na skorzystanie z prawa poboru i dokupiło akcje / patrz struktura akcjonariatu/ a pozostałe 35,79% czyli mniejszościowi akcjonariusze nie zdecydowali się na zakup.

Dlatego musieli wykorzystać dodatkowe zapisy ,by móc uzyskać rezultat ,który zaplanowali 5 milionów akcji. ciekawe kto kupował w zapisach dodatkowych ale mam podejrzenia ,że znane nam podmioty w akcjonariacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 1,40% 2,90 2021-10-19 09:47:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.