Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: zapisy na akcje serii H

Zgłoś do moderatora
Dnia 13.04.2012 rynek wycenił spółkę na 21mln złotych, co obrazuje ,że pozostały majątek spółki jest wyceniany na 8,5 mln złotych. Stanowi to 0,28 wartości ksiegowej a ostatnia emisja pokazała nam brak popytu na nowe akcje spółki.

Wyciągnijmy wnioski:
Inwestorzy podeszli sceptycznie do emisji akcji przy cenie wyższej niż notowanych akcji / po co przepłacać.
Od lat spółka pokazuje plany oraz życzenia na przyszłość ,które się nie realizują.
Kolejny fundusz ,który służy na zaspakajaniu potrzeb zarządzających a nie wypracowaniu zysków.
Likwidacja dwóch podmiotów na NC w których posiadało się udziały. Przecież ktoś siedział w zarządzie spółek?
więc?

Do likwidacji daleko ale perspektywa tragiczna przy poprzednich inwestycjach. Dodatkowo połączenie z IDMfund to kroplówka na przetrwanie kolejnych lat w
dostatku. Na koniec wspomnę o kredycie oraz obligacjach z których trzeba spłacać kupony bądź odsetki. Koszty finansowe&Koszty zarzadu oraz pewnie dokapitalizowanie firmy ,która miała się stac perełką / puszki coś tam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 6,85% 3,12 2021-10-26 16:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.