Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: 17,73%

Re: ZAPIS na akcje z prawami poboru

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-07-12 o godz. 13:24 start_gain napisał(a):
> Dnia 2021-07-12 o godz. 12:27 ~UWAGA napisał(a):
> > dzwoniłem do mbanku, trzeba czekać na konkretną date, aby kupić z pp, nie trzeba sie zapisywac
>
> Dzięki za informacje. A ta "konkretna data" będzie gdzieś ogłoszona w ESPI spółki?

Prawa poboru otrzymałeś, bo w odpowiednim dniu posiadałeś akcje Labocanny, a teraz będziesz musiał zakupić nowe akcje po cenie emisyjnej + 2 prawa poboru do każdej nowej akcji. Ale nie musisz kupować nowej emisji, powinien być okres handlu PP i wtedy można je sprzedać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LABOCANNA -0,38% 2,59 2021-10-21 16:49:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.