Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,40 zł , zmiana od tamtej pory: 7,92%

Re: ZAPIS na akcje z prawami poboru

Zgłoś do moderatora
Może mi ktoś wyjaśnić jak ma przebiegać ten wykup PP?
Korzystam z DM Alior Banku i pamiętam, że na PP np. 4MASS musiałem się wcześniej zapisać/złożyć wniosek.
Z Labocanna nic nie robiłem (bo nie miałem takiej opcji), tymczasem w porfelu pojawiła mi się równa ilość akcji CCTLS JPP.

Niezbyt teraz rozumiem, czy one się niejako "wykupiły" (nie widzę żadnej kwoty pobranej z rachunku) automatycznie, czy mam na coś teraz czekać, żebym mógł je wykupić samemu?
Z góry dzięki za wytłumaczenie/pomoc,
s_g

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LABOCANNA -0,38% 2,59 2021-10-21 11:40:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.