Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,34 zł , zmiana od tamtej pory: -18,89%

Re: Zapinać pasy!

Zgłoś do moderatora
4 Maja głosowanie na KPO w sejmie
9 Maja przedstawienie KPO oraz Nowego ZIelonego ładu
9. Maja Przedstawienie tzw Green Deal
9 Maja przedstawienie Gdyni jako portu instalacyjnego dla MEW

06.2021 Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

będzie się działo !!!!!

Mostostal Warszawa moze być partnerem dla Vistalu - prosze pamiątać że oni mówili o tym że szukają partnera branżowego

MST Warszawa i Vistal to w pewnym sensie pokrewne spółki tylko MST Wawa nie ma doświadczenie w Offshore a Vistal go ma i Vistal ma już gotową halę na nabrzezu indyjskim a samo postawienie takiej hali z kupnem pirsu to koszt ok 100 mln zł minimum !!! na to MOStostal jak chce wejść w offshore nie ma za bardzo czasu !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -3,30% 3,52 2021-10-21 15:05:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.