Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,73 zł , zmiana od tamtej pory: -32,27%

Re: ZAPAMIETAJ TO SOBIE prawdy nieda sie zagluszyc

Zgłoś do moderatora
 O statnie sondaże pokazują wyraźny trend: poparcie dla PiS jest stabilne, a nawet rośnie, a dla opozycji spada. Miażdżący dla PO jest  sondaż CBOS
Prezes Kaczynski jednak ma swój legendarny dryg do politycznych rozgrywek.
Od kilku dni widać wręcz bezprecedensowy wybuch peowskiej agresji na darmo
to już koniec, i z bezsilnej wściekłości że cokolwiek by nie zrobili już im nic nie pomoże. Zostało im tylko rozpaczliwe ujadanie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,51% 6,59 2022-12-02 17:03:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.