Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  87,66 zł , zmiana od tamtej pory: 66,78%

Re: Zaorski Was uratuje !

Zgłoś do moderatora
A KGHM od pierwszego wpisu nie spadło ...

Glapiński razem Radą Polityki Pieniężnej o to zadbali. Postępowali wbrew statutowi RPP, który nakazywał walkę o stabilnego złotego. Cel inflacyjny 2%, a oni przy ponad 5% inflacji dolewali benzyny do ognia. Popełnili przestępstwo urzędnicze, ale kto ich rozliczy? Prokurator generalny Ziobro? Przecież to główny człowiek mafii. Właściwie jej szef. Niezależność sądów w totalnej rozsypce.
Nie ma dokąd uciec! Wojnę po prostu trzeba wygrać. W Rosji mieszkają sami idioci poprzeplatani z mordercami. Nie żal żadnych ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,04% 146,20 2023-01-27 17:04:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.