Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: -50,97%

Re: Zaorski jedzie na twitterze po Januarym

Zgłoś do moderatora
A po co maja zabierać głos w sprawie? Dla nich to dodatkowa reklama i jest znów głośno. Wątpię by się przejmowali jakimś Zaorskim który ostatnio nie ma najlepszej passy. Zamkną mu buzie i każdemu hejterowi jak pokażą wyniki finansowe. Po drodze pewnie będzie nie jeden rollercoaster na cenie akcji, ale na pewno wynikami się obronią. Obawiam się tylko ze mało kto wytrzyma tu potencjalnie głębsze spadki patrząc po tym co tu można przeczytać. Pamiętajcie, ze to spółka LONGTERM!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBINWEST -0,56% 7,06 2021-11-26 16:48:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.