Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  129,30 zł , zmiana od tamtej pory: -28,23%

Re: zaniża fix?

Zgłoś do moderatora
smiej j sie prostaku a wszystko zgodnie z tytulem watku, jutro tez sie posmieja z ciebie jak przy taikich stanach dalesze spadki beda, napisz sobie na czoile 200-300% i sie śliń i zaklinaj rzeczywistosc a gielda zrobi swoje, zal ci dupe sciska ze inni obiektywnie pisza a takie pajace jak ty bredza o 200-300% i sie szmacą od pol roku ze swoimi pseudoprognozami...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -0,05% 92,80 2023-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.