Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  181,46 zł , zmiana od tamtej pory: -38,12%

Re: zanim coś anpiszesz to przeczytaj o tym

Zgłoś do moderatora
Sprawa wygląda tak, że strona zobowiązana jest odkupić w określonym terminie. Najczęściej kontrakty wygasają w trzeci piątek ostatniego miesiąca kwartalu, np w grudniu taki wypada. Kontrakty tego typu czasem dają dobrze zarobić ale mimo to większość wchodzi na longa. Jak dla mnie CDR był śspółkąśokazją na tego typu rozwiązania ale przy kursie pow. 300 PLN. Teraz spółka jest wyceniana nisko jeśli chodzi o wskazniki w porównaniu do tego jak była wyceniana wcześniej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,50% 112,28 2022-05-27 17:04:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.