Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  181,46 zł , zmiana od tamtej pory: -38,12%

Re: zanim coś anpiszesz to przeczytaj o tym

Zgłoś do moderatora
Właśnie czytałam i inne osoby z forum także wspominały, że wcale fundusze nie muszą odkupowac akcji tylko będzie rolowanie , więc poczytaj sobie sam zanim będziesz kogoś pouczał
https://pomoc.tms.pl/hc/pl/articles/360007545058-Rolowanie-kontraktu-co-to-dok%C5%82adnie-oznacza-dla-wyceny-mojego-rachunku-

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,50% 112,28 2022-05-27 17:04:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.