Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  217,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,37%

Re: Zamknięcie pozycji !!

Zgłoś do moderatora
Pamiętaj o jednym - kruk ma zapędy międzynarodowe. Sytuacja GBK to tylko kłopot w Polsce. A KRUK ma 7 czy 8 krajów w portfelu wiec jest dobrze zdywersyfikowany. Normalna giełda we Frankfurcie czy Londynie miałaby kursy znacznie stabilniejsze.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRUK -0,91% 217,80 2018-07-17 11:08:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl