Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,70 zł , zmiana od tamtej pory: 161,46%

Re: zamknięcie 40,6?

Zgłoś do moderatora
kusi mnie jsw nie chce spadać , nie chce tez rosnąc , ale jak wybije 22 to mogą być trzy długie białe świece i na choinkę można za to dokupić livechata jak się zechce skorekcić , a jak odejdziemy od niechlubnych danych m/m  co do liczby klientów na rzecz przychodów i będą dobre    + ulga to w najgorszym wypadku do końca 2020 może zrobimy podwójny szczyt czyli 59 ( o cholera popełniłem błąd kursu życzeniowego ,ale co tam )

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LIVECHAT 3,80% 103,80 2020-10-26 17:02:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.