Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,26 zł , zmiana od tamtej pory: -13,90%

Re: Zamknięcie 18.06

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-18 o godz. 18:33 ~Zxx napisał(a):
> Jak oceniacie ostatnia godzinę i zamknięcie? Obrót około 25 mln, z czego 20 mln wzięte na dogrywce.
> >
> > Coś czuję, że pobalują w weekend i we wtorek załatwią temat Turowa :)

OD 15 30 CZYLI GODZINĘ PRZED 16 50 TO OKRES ROZLICZENIA KONTRAKTÓW potocznie na świecie trzy wiedźmy i nic wiej w I kwartale w trzeci piątek 3 miesiaca obroty były dużo większe prawie 16 mln sztuk jeśli dobrze pamiętam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,36% 8,83 2021-09-28 17:01:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.