Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,00 zł , zmiana od tamtej pory: 34,60%

Re: Zakupy zarzadu - zostalo 17 dni?

Zgłoś do moderatora
Nie wiem czy nie chcący czy celowo, ale Insider_buys nie wspomina o fakcie, że Zarząd kupował akcje z racji Premii gotówkowej, którą otrzymał w ramach wynagrodzenia za wyniki z 2022 roku. To nie jest ich decyzja - bo albo by te akcje kupili za tę Premię albo Premia by przepadła - więc poniekąd kupowali je bez względu na aktualną sytuację spółki.

Nie zmienia to faktu, że spółka jest bardzo perspektywiczna ale też nie zmienia to faktu, że w najbliższym czasie będzie miała przejściowo wyniki poddane sporej presji, bo ich główny segment jest aktualnie w trudnej sytuacji rynkowej przez politykę Orlenu. Jestem ciekaw jaka to jest skala więc z niecierpliwością czekam na szacunki na początku listopada.

Chętnych zapraszam na twitera / X na mój profil, gdzie niedawno poczyniłem analizę tego czego możemy się spodziewać i jak widze sytuację w spółce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 1,97% 134,60 2024-02-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.