Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  104,80 zł , zmiana od tamtej pory: 32,06%

Re: Zakupy zarzadu - zostalo 17 dni?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-09-20 o godz. 22:48 ~Rudolf napisał(a):
> Widać ze Zarzad się trochę przeliczył , liczył na spadek kursu po wynikach, i że kupią taniej, a tu zonk, kurs nie spada a im mało czasu zostało. Teraz kurs nie spadnie aż do okresu zamkniętego, czyli 14.10. Wtedy już nie będzie bodźców podtrzymujących cenę, a 2 tyg później wstępne dane dot Q3 i będzie szybki zjazd.

Kupują już, nie doczekali się na większe spadki.
Między 19tym, a 22gim wydali już ponad 6,5 mln. PLN.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -0,86% 138,40 2024-02-22 11:30:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.