Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zakładamy stowarzyszenie inwestorów

Zgłoś do moderatora
Nie ma co czekać na św Mikołaja tylko żeczywiscie szybko zacząć działać. Nie ma czegoś takiego jak słupy, ulica itd itp. To co jednii piszą w komentzrach to czyste dyrdymały tzn marzenia, ze jak jest cisza to "duzi" wiedzą co sie tam dzieje. Otórz prawda jest taka ze nic sie nie dzieje. Majatek prawdopodobnie wyprowadzony lub sprzedany , gotówki brak, pracowników brak, raportów brak. Managerowie wzieli wypłaty, obłowili sie po drodze w czasie trwania dg spolki. Akcjonariusze co mieli udziały wywali wszytko - kłania sie wiec pytanie czy niezgodnie z przepisami (na szkode mniejszosciowych ) wykorzystywali "Insider Informations". Dla wszytkich puszczali informacje o swietlanej przyszłosci a jednoczesnie sprzedawali akcje. Gdzie jest NKF ? Czy tylko skupi sie na sprawie w 2025 roku jak bedzie juz po temacie ? A gdzie US - może przystąpi do stowarzyszenia poszkodowanych ?? bo jakby nie patrzec S-ka nie ma majatku to z czego US pokryje swoje roszczenia ? Z tego co pamietam s-ka sprzeala nieruchomosci i w zwiazku z tym US wystawił podatek do zapłaty - a miedzyczasie przez te miesiace managment spojrzał ze przed nimi przepasc - i zaczoł uciekać z tonącego okrętu!! tak tak wiem, że czytacie to forum fajtułapy z byłych zarzadów i byli akcjonariusze - tak prowadziliscie firmę, ze macie tu teraz gorący kotlet. Co myslicie, ze wsztko jest załatwione "cacy" jak to mówia biale kołnieżyki ? Dla utopionych polecam historie Elektrimu i Stowarzyszenia. Tam za d..pe 3maja Solo juz parenascie lat. Nikt za bardzo nie odpuszcza. Jest FB są media, tel dlaczego nikt nie działa? jakbym miał dziesiatki tys zł lub setki tys utopione w tym walorze to nigdy bym nie odopuscił. Wszak adwokat kosztuje od 500 zł za 1 posiedzenie. Załujecie takiej drobnej kwoty ? A jak stracicie te dzisieatki lub tys zł - nie bedzie wiekszy zal ? Dla jasnosci ja mam 2420 akcji wiec moj wkład w przedsiewzięcie bedzie dosc istotny. Denerwuje mnie jednak cho..na nieuczciwosc, pazernosc innych tzn osz..ów. Dlatego pisze

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO -0,45% 0,33 2023-05-04 16:36:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.