Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: 38,46%

Re: zaczynam skupować i opycham z 3 tyg przed premierą

Zgłoś do moderatora
Myślę, że strategię terminową wiele osób na forum ma podobną do Twojej, natomiast mam wątpliwości odnośnie prognozy aż 4-krotnego wzrostu notowań kursu akcji OML. Byłoby naturalnie super, ale chyba trochę życzeniowo.

Jeśli kura będzie w okolicach 7-8 zł za akcję przed GR2, to będę uznawał to za sukces. Poziomy powyżej 10 zł za akcję widziałbym jako możliwe pewnie dopiero przed premierą CS, zakładając uprzednią udaną premierę i bardzo dobrą sprzedaż GR2.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 1,98% 3,60 2023-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.