Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,63 zł , zmiana od tamtej pory: 30,42%

Re: zaczynam skupować i opycham z 3 tyg przed premierą

Zgłoś do moderatora
Oj. Było tu pisane wiele razy
wtedy była zupełnie inna sytuacja wysoki dodruk i na giełdach abstrakcyjne wyceny, tworzyły się bańki spekulacyjne która zostały przebite, teraz nie ma na to szans.
Prawdopodobnie ten rok będzie przypominać 2022r czyli wysokie oczekiwania vs brutalna rzeczywistość.
Bo sory jak upada średnio jeden bank tygodniowo i to napewno nie koniec + mamy fatalne dane z rynków na naszym kontynencie, Niemcy zaliczyły największy spadek od czasu początków pandemii to sory nie wiem jak będzie ale napewno nic dobrego to nie zwiastuje, i napewno nie będziemy mieć tego co 3 lata temu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -3,11% 3,43 2023-09-27 16:49:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.