Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,84 zł , zmiana od tamtej pory: -16,10%

Re: Zaczyna się sezon na OZE!!

Zgłoś do moderatora
Cały rynek OZE jest przed kolejną falą wzrostową ,
Trzeba tylko wybrać spółkę , która nie tyle ma największy potencjał wzrostu w krótkim terminie śle taką która na tym rynku się utrzyma i będzie go konsolidować .
Spółek OZE powstało na pęczki Zakładam że część zostanie zmarginalizowana ,
Jeżeli chodzi o RSP nie są uzależnieni tylko od polskiego.
Czekam na zakupy ze strony zarządu , dawno już ich nie było ,
Fajnie by było aby jakiś niwy kontrakt się pojawił , może prognozy .
Oczekuje lepszego PR ,
Columbus wrzuca wszystko co się da ,
Większość to informacje bez znaczenia Ale ludzie lubią karmić się „niusami” bo to oznacza że coś w spółce dzieje i żyje ......

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMORSOL 0,00% 4,90 2021-10-27 13:39:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.