Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  65,40 zł , zmiana od tamtej pory: 27,98%

Re: Zaczyna się niewinnie .

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-22 o godz. 14:37 ~sailor62 napisał(a):
> Ledwie się zaprzysiężyli a już komuniści amerykańscy chcą doić bogatych . Przed chwilą przeczytałem na Stooq.pl ,że Jannet Yellen ma się przyjżeć opodatkowaniu w USA nie zrealizowanych zysków kapitałowych . Co będzie dalej ? Zabieranie bogatym dawanie biednym . Amerykańska wersja Janosika . To następny sygnał ostrzegawczy . Wczoraj mówiłem o otwarciu się giełd na czerwono . Teraz u nas niektóre się bronią ,ale po 15 min.30 będzie spadek .

przyszłość ciężko przewidzieć, ale pod jakiś scenariusz trzeba grać
jak myślisz, gdzie pójdą nasi amerykańscy przyjaciele z tą górą gotówki w sytuacji niskich stóp i wysokich podatków i wycen na giełdzie w Stanach?
ja obstawiam, że m. in. na rynki wschodzące
a to właśnie przede wszystkim zagranica rozdaje karty na wig20
a jak w Stanach będzie zwała, a my oberwiemy rykoszetem, to może być kolejny dobry moment na ładowanie akcji do wora

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 2,20% 83,70 2021-05-07 17:04:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.