Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  65,48 zł , zmiana od tamtej pory: 23,55%

Re: Zaczyna się niewinnie .

Zgłoś do moderatora
Nie sieję żadnej paniki . Piszę to co czuję i co widać . Panika to dopadła mnie wczoraj ,bo sprzedałem wszystko co miałem . Samo dno dołka na wczorajszym wykresie to moje . Wstyd powiedzieć od 65,40 do 65,10 . Zaraz się odbiło a ja byłem wściekły . Dziś patrzę na to innaczej .Wyszedłem na kilku procentach na plusie . Widząc co się działo mna JSW i Tauronie od listopada , to te moje kilka procent doprowadzało mnie do szewskiej pasji . Bo przed zakupem Pekao chciałem brać w/w spólki . Przestraszyłem się nastawienia UE do węgla . Dziś patrzę na wczorajszą sprzedaż innaczej . Pozdrawiam .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 1,30% 80,90 2021-05-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.