Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,20 zł , zmiana od tamtej pory: 0,85%

Re: zaczyna robić się dramatycznie na wykresie AT

Zgłoś do moderatora
Alert.Na Hurtimex coś się szykuje, chyba przygotowują spółkę pod wybicie. Podobno spółdzielnia z Coalenergy i Biomed chce przejąć temat.W nadchodzących dniach może być tam ciekawie.Pierwsze wybicie było pod zbieranie akcji teraz mielą i za moment mogą wybić grubo.Radzę obserwować, znam już te zagrywki.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER 2,31% 35,50 2023-09-29 16:36:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.