Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Zaczyna ładować wory po korekcie

Zgłoś do moderatora
ten SKYLINE to raczej cyrk na kółkach , brak jakichkolwiek fundamentów , projektów, projekcji biznesowych , od 3 lat słyszymy że się starają, myślą , próbują , szukają , znajdują.... , znów szukają
, jeśli ktoś to kupuje to pytam się w co wierzy ? bo wiara jest tutaj najważniejsza
Już raz wydymali ludzi z 9 zeta na złotóweczkę , obecnie dymają z 2 złociszy do 0,60 - czysta jazda bez trzymanki .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE 9,94% 0,89 2021-01-18 15:44:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.