Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Żaba ze smerfem sami się pogrążyli

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-30 o godz. 11:30 ~Ktoś napisał(a):
> Dnia 2021-11-30 o godz. 11:25 ~adalbert78 napisał(a):
> > Nerwy im puściły i taki strach przed więzieniem ich obleciał, że złożyli wniosek o upadłość. Ale teraz się zorientowali, że sobie sami w kolana strzelają, bo do upadłości trzeba sądowi dokumenty spółki pokazać. I co teraz zrobią jak rozliczenie się zbliża? Z jednej strony sąd, z drugiej prokuratura, a z trzeciej oszukani Akcjonariusze. Wszyscy zainteresowani przekrętami w dokumentach.
> >
> > po prostu podbijam bo to bardzo trafne stwierdzenie!!!
> > pewne zdanie że zacytuję bardzo mi pasuje do oszukiwanego i okradanego przez lata akcjonariatu Oila:
> > "Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz" - czego wszystkim NAM Akcjonariuszom życzę!!!
>
> Wszystkich Dojedziemy i będzie głośno jak zostaną schwytani BLG i emeryt smerf-krok i kilku popleczników .A to już niebawem łowcy tym się zajmią .Oni już to wiedzą stąd takie ujadanie na PAM i wszystkich Akcjonariuszy ale dni ich są już Policzone i staną przed Sądem nie tylko w PL .To będzie wielka Akcja i bardzo Głośna .

/////////////// spokojnie dołoże pieniądze na prawników żeby to złodziej skie byd ,,ło dojechac w sądzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.