Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zaba-krok-smerf-do Więzienia !!! i Ruszamy z Pracami !!

Zgłoś do moderatora
Jacek - co mają wziąć?... Koncesja to umowa - zobowiązanie do inwestycji w poszukiwanie i wydobycie (inwestycja na poziomie mld dolarów wg. raportu McDaniela), a nie 'kopalnia króla midasa', z której friendy - OIL'a mogą czerpać cash. Koncesja oczywiście ma wartość, ale nikt jej nie chce wraz z naszymi akcjami, bo są g...warte - wiszą na nich zobowiązania i tyle. KOncesje moga pozyskać w inny sposób, poczekają, aż OIL ustąpi / padnie, a potem wystąpią o to samo w oparciu o swoje pieniążki bez (naszych długów !!) PROSTE. I wcale zarząd ten czy inny nie zmiania sytuacji BRAKU atrakcyjności samej Spółki - jesteśmy jak niemyta panna, której śmierdzi z włazu i nikt nie chce z nią iść w tany

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.