Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Za śmieci zapłaci każdy

Zgłoś do moderatora
Kupiłem troche akcji Krynickiego, póki co nic się jeszcze nie dzieje, ale wszystko przemawia za tym, że kurs będzie rósł do 5,6,7,8.... dokupi się jeszcze tych akcji jak troszkę spadną, o ile to wogóle będzie miało miejsca. Większość drobnicy nie wierzy w tą spółke, tak jak np w OTMUCHÓW, nie wierzyli, a fundy skupowały sobie, teraz pociąg ruszył i napewno jeszcze otmuchów da zarobić. To samo będzie z KRECem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-01 13:15:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.