Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 7,44%

Re: Za rok o tej porze to będzie najlepsza polska SPÓŁKA na Giełdzie

Zgłoś do moderatora
W rok to raczej kapitalizacją czołówki nie dogonimy, ale w końcu dogoninymy, to oczywiste. Najdroższa akcja za sztukę to chyba LPP i tu nie ma szans, mamy za dużo akcji w obrocie, a będzie jeszcze więcej. Skok kursu pewnie będzie znaczny, ale raczej w dłuższej perspektywie. W sensie za rok może być 5 czy 10 razy większy niż dziś ale to żaden rekord. Myślę że kolega tylko tanio troluje na wzrosty, a że może mieć przy tym rację to inna sprawa...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -2,26% 13,00 2021-10-19 17:02:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.