Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  612,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,29%

Re: Za rok min. 55 zł dywidendy. Tu 750 zł za akcję to mało.

Zgłoś do moderatora
Pierdu, pierdu koleżki, któremu pociąg odjechał i który dzień w dzień obgryzając paznokcie zagląda tu i zaklina by kurs spadł, aby on mógł się zapakować po korek...
Każdy myslący wysmieje powyższy post. Skoro w akcjkonariacie są OFE, skoro analitycy wyceniają spółkę niżej (oczywiście to tylko wg naszego koleżki pierdu-pierdu), to dlaczego OFE nie sprzedają na wyścigi akcji po tak dobrej cenie tj. dużo wyższej niż wyceniają analitycy? I to w sytuacji, gdy wiele OFE musi sprzedawać z powodu mechanizmu suwakowego? Dlaczego? Przecież w długim terminie cena dąży do wyceny fundamentalnej. Ano dlatego, że fundamentalnie spółka powinna kosztowac DUŻO WIECEJ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY -1,57% 626,00 2021-10-25 17:00:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.