Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  608,00 zł , zmiana od tamtej pory: 6,09%

Re: Za rok min. 55 zł dywidendy. Tu 750 zł za akcję to mało.

Zgłoś do moderatora
Jakieś ryzyko jest. Dlatego mamy 600zł, a nie 1000zł już treraz. Wystarczy spojrzeć na C/Z spółek przzynoszących zyski od lat, żeby zobaczyć, że Kęty są notowane z duuuużym dyskontem. A to dyskonto to włąsnie wspomniane ryzyko...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY 1,57% 645,00 2021-10-18 17:03:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.