Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,68 zł , zmiana od tamtej pory: 2,27%

Re: Za miesiąc dywidenda w wysokosci 10 %.

Zgłoś do moderatora
Tu na Marvipolu wszystko przebiega wg starego polskiego powiedzenia , że " tanie mięso psy jedzą " . W banku mają rocznie 0,41% rocznie i tym się zadowalają . Gdzie nasza edukacja ekonomiczna . W szkołach uczą jak za króla ćwieczka a ludzie nie umią napisać zwykłego podania o cokolwiek , nie wiedza jak obchodzić się z akcjami , myślą ,że jak kiedyś komuna wmawiała nam o zgniłym zachodzie , o imperialiżmie amerykańskim i niemieckim ,że pieniądze zachodnie są śmierdzące itd. to tak dalej jest . W szkole dalej obowiazują słupki do rozwiązania ,ciągi liczbowe , kalorymetria z fizyki i wiele innych mądrych rzeczy ale to wszystko są rozważania naukowe a nie potrzebne do życia . Część ludzi zapewne tak myśli dalej i woli nawet do kont bankowych dopłacać , bo to nowe co przyszło jest wg dawnej teorii obrzydliwe . Upłynęło już tyle lat od transformacji ustrojowej i gospodarczej a stare myślenie dalej tkwi jeszcze w głowach ludzi . Nawet fundusze i wydawałoby się powiedzieć wytrawni gracze wolą kupować jakieś firmy nie mające wyników , byle był na nich duży obrót . Ale zwykłym zjadaczom chleba to nie jest aż tak potrzebne . Bardziej powinny się liczyć wyniki finansowe i perspektywa co do wyników w przyszłości i dobre dywidendy . A tu na Marvipolu wydaje się ,że wszystko jest w najlepszym porządku . Akcje są dalej tanie .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MARVIPOL 0,41% 9,90 2021-06-14 17:01:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.