Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: -1,79%

Re: Za dużo naganiania na kupno ......

Zgłoś do moderatora
Ktoś doszedł do spółki, o kim póki co nie wiemy niczego. Zmienił się profil, spółka skoncentrowała się na uprawach, pierwszy raport jest, choć zapewne nie ostatni. Do tego nie zabiegają o emisję wśród ulicy, tak jak było w Cannabis Poland. Coś jest nowego w tej spółce, czego jeszcze nie widać w pełni, choć pierwsze jaskółki wyleciały w teren. Ciekawym jest, to że następny dzień następne poziomy, ciężko przechodzone, to jednak w górę. Ktoś nie żałuje kapitału, ktoś wywala na potęgę. Przy takich wolumenach Cannabis byłby na 5 złotych. Tutaj walka trwa. A kapitalizacja nadal bardzo niska. Kwestią czasu, zapewne po emisji, będzie spory rajd na dawno niewidziane szczyty. Tak myślę, ale proszę się tymi moimi wywodami nie sugerować, tylko myśleć po swojemu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 0,79% 0,19 2019-11-08 10:30:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.