Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,90 zł , zmiana od tamtej pory: -1,68%

Re: za chwilę powrót powyzej 19 ...

Zgłoś do moderatora
Panowie Gruby zbiera z ukrycia, straszy, przelewa z worka do worka i czeka a nóż ktoś wystraszony i już zmęczony odda te pare akcji kupionych powyżej 25. Gruby wyniki już zna i wie że po 26 poniżej 19 już nie kupi, także panowie ze spokojem. Traktujcie te pozycje jako Longa, noga na nogę i see you za 6 - miesięcy .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -1,23% 17,60 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.