Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,80 zł , zmiana od tamtej pory: -4,38%

Re: za chwilę powrót powyzej 19 ...

Zgłoś do moderatora
technicznie na dziennym interwale Mirbud jest w fazie dystrybucji - od lipca odbija się górą od EMA20 a od 31 sierpnia zrzut przyspieszył, dodatkowo na tygodniowym interwale przebił EMA 50 co jest raczej wskazówka bardzo negatywną - co najwyżej będzie próbował obijac tę EMA 50 od dołu no ale to raczej przyszłośc za kilka tygodni najwcześniej.
RSI na tygodniowym własnie wszedł w okolice 20 ale raczej jest to nutek optymizmu niz "hurra będzie up" - fundamentalnie tez nie ma przesłanek aby cokolwiek odbił.
Zepak na 1D przebił EMA20 ale RSI wchodzi w strefę 30 a 26 listopada maja podać wyniki - stąd prognozuje bardziej ruchy na zepaku (nawet jeśli tylko spekulacyjne) "pod wyniki" - niestety jak to na GPW trzeba wyczuć kiedy wejść ;)
Póki co ani na 1H, 4H i D nie ma sygnału przełamania - stoch wprawdzie "dziobie" od dołu - 10 ale RSI dopiero przebiło od góry na 1H i 4H.
technicznie Zepak po mojemu ma wieksze szanse na wybicie spekulacyjne niz fundamentalne - co do trzymania po wynikach - wrózka nie ejstem - trza sie zabezpieczyć - albo stop trala załozyc tuz przed albo "oczyć" na wykres i wolumen ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -0,70% 17,02 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.