Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,22%

Re: za chwilę powrót powyzej 19 ...

Zgłoś do moderatora
Ja mam podobną średnią, ale dokupiłem trochę jeszcze niżej, moim zdanem tylko kwestia czasu jak to pójdzie UP, no nie ma innej drogi z takim produktem jak energia, każdy rozsądnie myślący to wie, a kto tego nie rozumie i jeszcze nie widzi aktualnie robionej kumulacji z ukrycia na ZEPAKu to niech lepiej otworzy sklep z warzywami a nie inwestuje na GPW.

PS.
Tu nie ma kwestii "czy" tylko "kiedy" wzrośnie..

Dnia 2021-11-19 o godz. 10:55 ~Energetyk napisał(a):
> Panowie rozwińmy proszę tę dyskusję
> Zostały mi jeszcze ostatnie środki - mam ZEPAK po 19,49
> Biję się z myślami czy uśredniać ZEPAK czy MIRBUD który mam po 4,01
> Będę wdzięczny za mądrą wskazówkę
>
> Pozdrawiam
> K

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -1,23% 17,60 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.