Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -55,38%

Re: za chwilę komunikat

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-28 o godz. 19:01 ~ABBY napisał(a):
> trzeba było pojechać na NWZA to byście wiedzieli kto był i jakie wyniki a nie takie nerwy niepotrzebne
> >
> > można oczestbiczyc a nie tylko pisać jakieś bzdury
> >
> > . za pare dni będzie wiadomo w okolicach święta Sześciu Króli jak mawiał klasyk RP czy będą sypac PKC miliony czy wręcz odwrotnie

Przez tego ......sprzedalem... kilka na pamiątkę zost. zostawiłem.

Dlatego tak kopytko szaleje
Masz kika dni jak ukażą się SUPER KOMUNIKATY o GRUBASACH i umowach to

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 3,94% 0,06 2022-06-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.