Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Z wykresu wychodzi mi niezły potencjał-MI TEZ Mecenas

Zgłoś do moderatora
Ciekawe która ruszy pierwsza: GPF CAUSA czy produkcyjna SELENA?
Kto ma tytanowe, jajowe :-) zaprawy - znane juz od czasu budowy muru chinskiego z elastycznosci, ten juz wie.
Jest zawsze pytanie-kto zarabia wiecej - rolnik czy "warzywniak" jedynie opychajacy towar rolnika? A moze najlepiej robic towar i samemu zasypyac nim steskniony swiat jak to robi EkoExport?
mecenas

Selena jest największa, stąd łaczne zyski moga byc najwieksze. Kto pierwszy wystartuje?
A moze jednak MW TRADE pogodzxi wszystkich sciagajac pewna kase na klopoty miwelowane sluzby zdrowia...to juz biznes samonapedzajacy sie nim tos za 4 lata zmieni ..ustawy...A moze za 5 lat????

m.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELENAFM -1,61% 24,50 2021-10-15 17:00:00
2021-10-08
Uruchomienie programu skupu akcji własnych
2021-09-23
Wyniki finansowe
2021-09-17
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.