Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,70 zł , zmiana od tamtej pory: -12,28%

Re: z tym 18 zl ..

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-30 o godz. 08:31 ~Yoy napisał(a):
> Do zobaczenia na 20

20 to już było , spóżniłeś się robaczku ...... aaaaaaaaaaaa pamiętam Cię, jak ja ładowałem do wora po 20złto ty pisałeś że lecimy na 16zł ...... Pewnie jak będzie 30zł będziesz pisał " lecimy na 25zł" itd , itd hehehehhe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALLEGRO -3,50% 20,79 2022-10-03 10:36:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.