Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,43 zł , zmiana od tamtej pory: -49,77%

Re: Z rynkiem nie wygrasz, powrót na 10 gr?

Zgłoś do moderatora
Cytat ze strefyinwestorów dzisiaj:
Movie Games Mobile jest w trakcie połączenia ze spółką Infoscan. NWZ Spółki telemedycznej zadecydowało o sprzedaży ZCP oraz udziałów w spółkach zależnych co jest jednym z elementów Term Sheet zawartego z Movie Games Mobile. True Games łączy się natomiast ze spółką K&K Herbal, której NWZ zmieniło już nazwę na True Games Syndicate oraz powołało nową Radę Nadzorczą odzwierciedlającą nowy segment działalności spółki. Pixel Crow zamierza natomiast wejść na rynek NewConnect poprzez połączenie ze spółką Patent Fund.

Skoro Movie Games ma około 40% akcji to raczej nie po to, żeby spółke zlikwidować. Kwestia jaka ewentualnie emisja bedzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PIXELCROW -1,82% 0,22 2023-06-06 09:10:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.